Europejski kurs kriogeniczny 2024

Jeśli interesujesz się kriogeniką, Europejski Kurs Kriogeniki 2024 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić.
Organizowany przez Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Techniczny w Dreźnie oraz Norweski Uniwersytet Nauki i Technologii kurs oferuje trzy tygodnie intensywnych wykładów, warsztatów i wycieczek technicznych dotyczących wodoru, helu i LNG. Wrocławska część kursu odbywa się dniach od 26 do 30 sierpnia i skupia się na podstawach kriogeniki oraz technologii helu. Kurs jest dedykowany studentom, doktorantom oraz młodym profesjonalistom i stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy oraz nawiązania kontaktów w branży.
Więcej informacji o kursie kriogenicznym oraz harmonogram wykładów znajduje się na stronie internetowej.